wtorek, 30 października 2012

Prolog

Czy życie może nas zaskakiwać? Oczywiście, i to każdego dnia. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co będzie się działo, kiedy i gdzie oraz jak wpłynie nas nas i nasze dalsze losy. Życie ma swoje własne, czasami zupełnie niesprawiedliwe reguły według, których się toczy. Wszyskite plany układane na przszłość mogą runąć w jednej chwili, wszystkie marzenia mogą zostać zniszczone. Jednak niekiedy los może podesłać pod nasze nogi najpiękniejszy dar - miłość. Tak było i w moim przypadku. Po serii niepowodzeń zostałam obdarowana uczuciem, które sprawiło, że zaczęłam rozmumieć co to znaczy kochać, z całego serca, zaczłęłam doceniać każdą chwilę spędzoną z osobą, która stała mi się najbliższa, najukochańsza. Tak, więc czemu, czem u ten cholerny los musiał wywrócić moje życie do góry nogami. Kiedy już myślałam, że nic nie stanie mi na drodze do prawdziwego szczęścia.  

8 komentarzy:

 1. Zapowiada się świetnie.! Na pewno będę tu zaglądać. Podziwiam twój talent. Czytam wszystkie Twoje imaginy na blogu, a teraz jeszcze opowiadanie.! Jestem w niebie.!
  Dodawaj szybko pierwszy rozdział, bo jestem ciekawa co się będzie działo :)
  Życzę weny i pozdrawiam.!
  PS. Zapraszam do mnie: http://kama-opowiadanieoonedirection.blogspot.com/ Mam nadzieję, że wpadniesz i ocenisz moją pracę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawie się zapowiada! :) Na pewno będę czytać. Proszę, dodaj szybko pierwszy rozdział, bo już się nie mogę doczekać!!! ;]

  OdpowiedzUsuń
 3. Siema ! Bardzo ciekawie się zapowiada. Sama prowadzę kilka opowiadań, a Ty masz ogromny talent. Jak znajdziesz czas to proszę byś zajrzała do mnie na blogi (wejdź w profilek) po za tym... mam nadzieję że szybko dodasz rozdział. I prośbę mam do Ciebie. Mogłabyś na TT informować mnie o nowych rozdziałach ? @L_Directionerxd
  Fajny imagin na halloween.
  Laura

  OdpowiedzUsuń
 4. O maj, weszłam na twojego bloga przez przypadek, z ciekawości, a tu bardzo miłe zaskoczenie :) Po zdjęciu zobaczyłam, że w głównej roli będzie Lou i Zayn. Jeszcze takiego nie czytałam :) Proszę dodaj rozdział, bo tak mnie zainteresował prolog,że umieram z ciekawości :)

  http://one-direction-opowiadanie-i-inne.blog.pl/

  http://one-1d-magic-hogwart.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. To co piszesz na tamtym blogu bomba, a tu kolejna niespodzianka, bo opowiadanie ;D Jestem w raju, kocham to co piszesz, masz ogromny talent i do tego robisz wszystko by go pogłębiać ;D Mam nadzieję że szybko dodasz nowy rozdział, powiadamiasz może na gg?
  Pozdrawiam i weny życzę ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. witaj ! Cieszę się, że mogę czytać Twoje opowiadanie. Jak dotąd czytałam tylko imaginy na blogu o One Direction i muszę powiedzieć Ci, że są one rewelacyjne !
  Twoje opowiadanie zaciekawiło mnie, więc będę tu zaglądać : ))
  Czekam na pierwszy rozdział i życzę powodzenia :)x
  ( Jeżeli kiedyś by Ci się nudziło, to zapraszam
  < http://normalna.nablogu.pl/ > )
  pozdrawiam xx / Alex.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapowiada się bardzo ciekawie. Uwielbiam Twoje imaginy, a teraz piszesz opowiadanie, super! Daj szybko 1 rozdział ;p
  Ps. jakbyś mogła do mnie wpaść było by mi miło. Dopiero zaczynam http://miloscto.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej, jestem tu nowa, wpadłam na bloga czytając inne opowiadanie o 1D i powiem ci, że po przeczytaniu prologu zaciekawiła mnie ta historia. także muszę szybko ogarnąć te rozdziały. Zaczynam teraz, czyli 23.01 i zobaczymy ile mi to zajmie:)

  OdpowiedzUsuń