Bohaterowie


"Miłość - tak trudno ją odnaleźć, a gdy już trzymasz ją w swojej dłoni i myślisz, że tak zostanie na zawsze ktoś ci ją zabiera, ot tak."

 Olivia Walker (17 lat) -wraz ze swoją ciocią i kuzynkami mieszka w Londynie. Ma długie do pasa blond włosy, brązowe oczy otoczone wachlarzem gęstych rzęs oraz piękne, dziewczęce usta.  Na ogół jest bardzo sympatyczną dziewczyną, jednak bardzo nieśmiałą i skrytą w sobie zarazem. Niezwykle łatwo ją zranić, boi się zaufać ludziom. Pasją Olivii jest taniec, a dokładniej balet. Ćwiczy go od szóstego roku życia. Nadal szuka kogoś kto ją pokocha.

"Miłość jest najpiękniejszym uczuciem. Sprawia, że chcesz żyć i cieszyć się życiem z osobą, którą kochasz."
Louis Tomlinson (20 lat) - członek słynnego zespołu One Direction. Razem z przyjaciółmi mieszka w kompleksie w centrum Londynu. Jest średniego wzrostu. Ma brązowe włosy zawsze rozczochrane we wszystkie strony świata oraz pełne blasku oczy. Jest typem wesołka. Lubi żartować i dobrze się bawić. Jest beztroski i daje się ponieść chwili. Jest też bardzo opiekuńczy, czasami aż za.

"Miłość można porównać do narkotyku - jak tylko jej doznasz chcesz więcej i więcej. Jesteś w stanie zrobić dla niej wszystko. Nie orientujesz się nawet, jak w końcu lądujesz na dnie, z którego nie możesz się podnieść."
Zayn Malik (19 lat) - jest członkiem One Direction. Ma arabskie korzenie. Jego ciemna karnacja oraz kruczoczarne włosy i czekoladowe oczy sprawiają, że jest obiektem westchnień wielu kobiet. Zayn jest typem bad - boy'a z mnóstwem tatuaży i papierosem w ręku. Nie przejmuje się tym co robi, żyje według własnych zasad. Jeżeli już się zakocha - to na zabój.

                  "Miłość? Nie dziękuję. Wolę seks, imprezy, kobiety i życie bez zobowiązań."

Harry Styles (18 lat) - członek One Direction. Wysoki, przystojny flirciarz z loczkami na głowie. Lecą na niego wszystkie kobiety, a jak nie lecą wystarczy, że na nie spojrzy tymi zielonymi oczętami - już lecą. Harry jest jeszcze mało doświadczony życiowo, nigdy poważnie się nie zakochał. Jest typem imprezowicza. Jest też miły i dobrze wychowany. Potrafi dogadać się z każdą dziewczyną.

"Miłość - jak to pięknie brzmi. Ja miłuję wiele rzeczy: muzykę, jedzenie i moją gitarę, ale  prawdziwa miłość jeszcze nie przyszła. Czekam, bo wiem, że jest tu gdzieś i kiedyś ją odnajdę."

Niall Horan (19 lat) - członek One Direction. Jego blond kędziorki i niebieskie oczy są znane każdej dziewczynie. Niall jest wesołym żartownisiem z wiecznie pustym żołądkiem. Jest przyjacielski i pomocny. Prawdziwy z niego dżentelmen. Ma w sobie coś takiego, że lubi go każdy i każdy chce poznać go bliżej.

"Prawdziwa miłość zjawia się tylko raz w życiu i nie wolno przegapić tego momentu, bo drugi nie nadejdzie."
Liam Payne (19 lat) - członek One Direction. Jest wysoki, dobrze zbudowany. Ma brązowe włosy, piwne oczy i serce otwarte dla wszystkich. Liam jest najrozważniejszy z całego zespołu. To on pilnuje aby każdy wrócił po imprezie bezpiecznie do domu, nie zapomniał o wywiadzie i założył czyste skarpetki. Taki Daddy Direction. Liam jest koleżeński, mądry i uczciwy. Spotyka się z tancerką Danielle Peazer.

          "Miłość. Eee tam, mam jeszcze czas na nią. Póki co trzeba żyć i cieszyć się wolnością"

Kate Brown (15 lat) - siostra cioteczna Olivii. Ta urocza blondynka o krągłych kształtach i anielskim uśmiechu potrafi nieźle narozrabiać. Zdarzają jej się liczne wypadki w kuchni i nie tylko. Ma na swoim koncie takie wybryki jak pomalowanie szkoły w serduszka, wybuch popcornu, zgubienie psa w markecie. Jest osobą energiczną, spontaniczną i wesołą.

"Miłość to nie uczucie. To morderca. Najpierw zaplątuje cię z swoje sidła, później zaczyna dusić i na końcu zostawia samą, opustoszałą, bez żadnych uczuć - martwą."

Emma Brown (20 lat) - siostra Kate. Brunetka z prawie czerwonymi oczami jest zupełnym przeciwieństwem młodszej siostrzyczki. Cechuje ją rozwaga, spokój i cierpliwość. Emma jest prawdziwą marzycielką. Kilkakrotnie została wykorzystana, przez co boi się zaufać mężczyznom.

                                         “Nie musisz być ideałem. I tak będę cię kochać.”  
                 
Leanne Javaad Tomlinson (3 lata*) -córka Olivii I Louis’a. Jej biologicznym ojcem jest Zayn co można łatwo zauważyć gdyż Lea jest do niego uderzająco podobna. Ma tą samą karnację i kruczoczarne włosy. Jedynie oczy i uśmiech ma po matce. Lea jest  niezwykle wesołym dzieckiem. Uwielbia się śmiać i bawić, podobnie jak Olivia tańczy balet. Ten maluszek to oczko w głowie najbliższych. * urodziła się w 2013 roku

Pozostali: Eva Brown, pan Trevor. Paul, Danielle Peazer i inni.
Miejsce akcji: Londyn, Anglia.
Czas akcji: listopad, grudzień i styczeń 2012/2013
                                        
                                                        Życzę miłego czytania!

3 komentarze:

 1. Amber Malik ^^12 lutego 2013 10:35

  OMG... świetne opisy i naprawdę wspaniałe zdjęcia :-) ._.

  OdpowiedzUsuń
 2. Leanne to córka Olivii i Louisa, ale tak na prawdę to Zayn jest jej ojcem... hahah padłam :D xd

  OdpowiedzUsuń
 3. No no no jeszcze nie zaczęłam czytać a zapowiada się świetne opowiadanie ! Mam nadzieję że będzie wiele odcinków ! Zaczynam czytać ! POZDROWIENIA DLA CZYTELNIKÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń